Manicure VINYLUX - zmywalne lakiery hybrydowe bez lampy UV - NOWOŚĆ - Glamour Studio Lublin - makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, mikrodermabrazja

Mezoterapia mikroigłowa MESO REVITAL

Rozbłysk Twojej skóry młodością i pięknem.

link

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

Marzysz o długich i gęstych rzęsach?
Z NAMI MOŻESZ TAKIE MIEĆ! Wejdź i zobacz....

link

W CZERWCU POLECAMY

Wy odkrywacie stopy, a my dbamy żeby były piękne.....i to w ekstra atrakcyjnych cenach...

link

Manicure VINYLUX - zmywalne lakiery hybrydowe bez lampy UV - NOWOŚĆ


Manicure VINYLUX - zmywalne lakiery hybrydowe bez lampy UV - NOWOŚĆ

NOWA METODA firmy CND Shellac. Lakier do paznokci Vinylux - rewolucyjny manicure & pedicure z 7-dniowym efektem Vinyluxto lakier do paznokci o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła.

Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni, a im dłużej go nosisz, tym lakier staje się bardziej odporny na uszkodzenia, kruszenie czy zarysowania.
Co najważniejsze, lakier można zmyć z paznokci samodzielnie w domu, bez umawiania się na wizytę u manicurzystki.

Bogata paleta lakierów - od spokojnych, jasnych pasteli, aż po soczyste i głębokie odcienie sprawia, że można wybrać unikalny kolor, który idealnie będzie komponował się z odcieniem skóry.

 

 

Jak wykonuje się manicure Vinylux?

Manicurez użyciem lakierów Vinylux nie wymaga użycia bazy, dlatego można wykonać go dużo szybciej niż metodą standardową.

Manicure Vinyluxskłada się z 3 etapów:

  • oczyszczania - pierwszy etap wykonania manicure z wykorzystaniem lakierów Vinylux polega na dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu płytki paznokci,
  • nakładania koloru - pomijając etap nakładania bazy, przechodzi się od razu do nałożenia dwóch, cienkich warstw lakieru Vinylux Weekly Polish, których kolory można wybrać z palety aż 62 barw,
  • wykończenie - po nałożeniu koloru, manicure kończy się poprzez nałożenie jednej warstwy bezbarwnego lakieru nawierzchniowego Vinylux Weekly Top Coat.

 

Manicure lakierami Vinylux - technologia

W przeciwieństwie do klasycznych lakierów, Vinylux nie kruszy się, nie traci połysku ani trwałości, a dzięki właściwościom samoutwardzającym, jego trwałość zwiększa się, a nie pogarsza z upływem czasu.

Dzięki specjalnej technologii lakieru kolorowego i nawierzchniowego - idealny efekt można uzyskać wyłącznie, gdy używa się obu produktów firmy Vinylux jednocześnie.

Technologia bazuje na składnikach polimerowych, zawartych w obu produktach, które, pod wpływem naturalnego światła, łączą się ze sobą. Im częściej paznokcie poddawane są działaniu światła, tym trwalsza staje się struktura lakieru.

 

Manicure lakierami Vinylux - atuty:

  • trwałość - manicure Vinylux idealnie utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni,
  • solidność - wysoka jakość lakieru nie zmienia się przez cały czas noszenia go na paznokciach; nie tworzą się pęknięcia, zadrapania lub odpryski,
  • szybkość i wygoda - właściwości samoutwardzające lakieru Vinylux oraz brak konieczności użycia bazy sprawiają, że manicure wykonuje się szybko i wygodnie, a dodatkowo można usunąć go samodzielnie w domu,
  • wybór kolorów - lakiery Vinylux dostępne są aż w 62 odcieniach: od jasnych i delikatnych, aż po intensywne i głębokie.

 

Już dziś umów się na manicure Vinylux i ciesz się nieskazitelnym wyglądem Twoich dłoni aż przez 7 dni!

data07.10.2013
powrót